Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

ODCISKI, HALUKSY, WROŚNIĘTE PAZNOKCIE - Podolog Danuta Żuchowska

09-07-2019
Pani Danuta zajmuje się ortopodologią, badaniem wad postawy, z których wynikają zaburzenia biomechaniczne stóp. Mówi o haluksach, wrośniętych paznokciach, o odciskach i wielu innych problemach związanych ze stopami.
Więcej

CZY ZWIERZĘTA MAJĄ DUSZĘ ? - lekarz weterynarii Artur Kubiak

05-07-2019
Artur Kubiak jest lekarzem weterynarii, który w swojej praktyce stosuje różne metody leczenia zwierząt zarówno akademickie jak i niekonwencjonalne. W tym filmie pan doktor odpowiada na trudne pytania takie jak: czy zwierzęta mają duszę?
Więcej

UWOLNIENIE OD BEZSENNOŚCI - Autohipnoza dr Andrzej Kaczorowski

02-07-2019
W tym odcinku dr Andrzej Kaczorowski wprowadza nas w stan hipnozy programując umysł na dobry sen, czyli uwolnienie od bezsenności.
Więcej

MEDYCZNE KONOPIE - dr Arkadiusz Uznański

27-06-2019
W tym odcinku lekarz medycyny Arkadiusz Uznański opowiada o stosowaniu medycznych konopi w swojej praktyce lekarskiej. Pan dr Uznański przez wiele lat był biegłym sądowym do spraw uzależnień. Od 5 lat interesuje się medycznymi właściwościami konopi.
Więcej

CZY TERAPIA DŹWIĘKIEM JEST SKUTECZNA? - prof. Maciej Adamski

21-06-2019
prof. Maciej Adamski jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nagranie zostało zrobione w Wagnerówce w czasie Święta Niezapominajki. W tym odcinku pan Maciej opowiada o wpływie dźwięku na homeostazę człowieka.
Więcej

SEANS UZDRAWIAJĄCY I NA DOBROBYT - dr Andrzej Kaczorowski

18-06-2019
W tym seansie dr Andrzej Kaczorowski wprowadza nas w stan hipnozy programując umysł na zdrowie, dobrobyt i dobre samopoczucie. Seans powinniśmy wysłuchać w ciszy i skupieniu, możemy go powtórzyć wiele razy.
Więcej

KIEDY SUPLEMENTY DIETY POMAGAJĄ ? - mgr Janusz Nawolski

14-06-2019
Pan Janusz Nawolski w tym odcinku opowiada o suplementach diety. Jak wybierać dobrej jakości suplementy, czym kierować się przy zakupie suplementów. Mówi również jakie minerały i witaminy powinniśmy zażywać profilaktycznie
Więcej

Przepis na zakwas z buraków i wiele innych tematów - Robert Wagner

11-06-2019
Krystyna i Robert Wagnerowie są właścicielami gospodarstwa ekologicznego w Lubnowie. Pan Robert opowiada o swoim gospodarstwie. Podaje przepisy na zakwas z buraków oraz kiszonej kapusty.
Więcej
1    3  4  5  6  7  8  9  10  11    14