Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

MEDYCYNA CHIŃSKA cz.2 - dr farm. lek. med. Tadeusz Błaszczyk

26-07-2019
Zapraszamy na drugi odcinek z dr Tadeuszem Błaszczykiem, który od lat stosuje na co dzień leczenie integracyjne zachodnie i chińskie. www.drtadeuszblaszczyk.pl
Więcej

MEDYCYNA CHIŃSKA cz.1 - dr farm. lek. med. Tadeusz Błaszczyk

23-07-2019
dr Tadeusz Błaszczyk od lat stosuje na co dzień leczenie integracyjne zachodnie i chińskie. Od wielu lat kształci w Polsce lekarzy i terapeutów w medycynie chińskiej. Jest autorem licznych podręczników z medycyny chińskiej.
Więcej

KROPLE TODA - Tadeusz Miszczak

19-07-2019
Krople Toda to kanadyjska kompozycja ziołowa powstająca w specjalistycznych laboratoriach fito-farmakologicznych. Tadeusz Miszczak jest Generalnym Importerem Toda Herbal International na rynku polskim.
Więcej

CZY WARTO PIĆ WINO ? - Krzysztof Wolski- producent wina

16-07-2019
Krzysztof Wolski jest producentem i dystrybutorem wina z Republiki Południowej Afryki. Pan Krzysztof opowiada o właściwościach prozdrowotnych wina oraz podaje wskazówki, jakimi powinniśmy się kierować przy jego wyborze.
Więcej

BIOREZONATOR ZAPPER - Jan Taratajcio - wynalazca i konstruktor

12-07-2019
Jan Taratajcio jest wynalazcą i konstruktorem. Twórca biorezonatora Zapper Nunczako, domów kopułowych oraz wielu innych wynalazków. Autor książki Łańcuch Życia. lancuchzycia.pl
Więcej

ODCISKI, HALUKSY, WROŚNIĘTE PAZNOKCIE - Podolog Danuta Żuchowska

09-07-2019
Pani Danuta zajmuje się ortopodologią, badaniem wad postawy, z których wynikają zaburzenia biomechaniczne stóp. Mówi o haluksach, wrośniętych paznokciach, o odciskach i wielu innych problemach związanych ze stopami.
Więcej

CZY ZWIERZĘTA MAJĄ DUSZĘ ? - lekarz weterynarii Artur Kubiak

05-07-2019
Artur Kubiak jest lekarzem weterynarii, który w swojej praktyce stosuje różne metody leczenia zwierząt zarówno akademickie jak i niekonwencjonalne. W tym filmie pan doktor odpowiada na trudne pytania takie jak: czy zwierzęta mają duszę?
Więcej

UWOLNIENIE OD BEZSENNOŚCI - Autohipnoza dr Andrzej Kaczorowski

02-07-2019
W tym odcinku dr Andrzej Kaczorowski wprowadza nas w stan hipnozy programując umysł na dobry sen, czyli uwolnienie od bezsenności.
Więcej
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    12