Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

MEDYCZNE KONOPIE - dr Arkadiusz Uznański

27-06-2019
W tym odcinku lekarz medycyny Arkadiusz Uznański opowiada o stosowaniu medycznych konopi w swojej praktyce lekarskiej. Pan dr Uznański przez wiele lat był biegłym sądowym do spraw uzależnień. Od 5 lat interesuje się medycznymi właściwościami konopi.
Więcej

CZY TERAPIA DŹWIĘKIEM JEST SKUTECZNA? - prof. Maciej Adamski

21-06-2019
prof. Maciej Adamski jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Nagranie zostało zrobione w Wagnerówce w czasie Święta Niezapominajki. W tym odcinku pan Maciej opowiada o wpływie dźwięku na homeostazę człowieka.
Więcej

SEANS UZDRAWIAJĄCY I NA DOBROBYT - dr Andrzej Kaczorowski

18-06-2019
W tym seansie dr Andrzej Kaczorowski wprowadza nas w stan hipnozy programując umysł na zdrowie, dobrobyt i dobre samopoczucie. Seans powinniśmy wysłuchać w ciszy i skupieniu, możemy go powtórzyć wiele razy.
Więcej

KIEDY SUPLEMENTY DIETY POMAGAJĄ ? - mgr Janusz Nawolski

14-06-2019
Pan Janusz Nawolski w tym odcinku opowiada o suplementach diety. Jak wybierać dobrej jakości suplementy, czym kierować się przy zakupie suplementów. Mówi również jakie minerały i witaminy powinniśmy zażywać profilaktycznie
Więcej

Przepis na zakwas z buraków i wiele innych tematów - Robert Wagner

11-06-2019
Krystyna i Robert Wagnerowie są właścicielami gospodarstwa ekologicznego w Lubnowie. Pan Robert opowiada o swoim gospodarstwie. Podaje przepisy na zakwas z buraków oraz kiszonej kapusty.
Więcej

EKO ROLNICTWO W POLSCE - Stanisław Kolbusz

11-06-2019
Stanisław Kolbusz jest Prezesem Zarządu Stowarzyszenia Ekosystem - Dziedzictwo Natury. Kierunkiem działań stowarzyszenia jest biologizacja i koncepcja jednego zdrowia. Pan Stanisław opowiada o jakości pożywienia w Polsce
Więcej

MEDYCYNA HOLISTYCZNA - dr Andrzej Więckowski (członek TLMZ)

04-06-2019
Pan dr Andrzej Więckowski jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Jest współtwórcą Towarzystwa Lekarzy Medycyny Zintegrowanej. Prowadzi Ośrodek Medycyny Zintegrowanej Holistic Vital w Kobylcu pod Wągrowcem.
Więcej

Znaczenie wartościowej żywności - dr Jacek Borowicz (członek TLMZ

31-05-2019
Pan dr Jacek Borowicz opowiada o tym, jak ważne jest właściwe odżywianie. Podkreśla znaczenie użyźniania gleby., która wydaje plony. Opowiada też jak sam piecze chleb i przygotowuje wędliny dla swoich dzieci
Więcej
1    20  21  22  23  24  25  26  27  28    31