Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHA cz. 2 - fizjoterapeuta Władysław Batkiewicz

13-08-2019
Pan Władysław Batkiewicz przekazuje swoją wiedzę na temat starosłowiańskiego masażu brzucha. Jest to kontynuacja pierwszej części. batkiewicz.rw@gmail.com
Więcej

STAROSŁOWIAŃSKI MASAŻ BRZUCHA - fizjoterapeuta Władysław Batkiewicz

06-08-2019
Starosłowiański masaż brzucha to technika bardzo skuteczna, przynosząca nieoceniony pożytek zarówno w profilaktyce zdrowotnej, jak i w wielu dolegliwościach. Pan Władysław opowiada o swojej autorskiej metodzie.
Więcej

KROPLE TODA - Tadeusz Miszczak

19-07-2019
Krople Toda to kanadyjska kompozycja ziołowa powstająca w specjalistycznych laboratoriach fito-farmakologicznych. Tadeusz Miszczak jest Generalnym Importerem Toda Herbal International na rynku polskim.
Więcej

CZY WARTO PIĆ WINO ? - Krzysztof Wolski- producent wina

16-07-2019
Krzysztof Wolski jest producentem i dystrybutorem wina z Republiki Południowej Afryki. Pan Krzysztof opowiada o właściwościach prozdrowotnych wina oraz podaje wskazówki, jakimi powinniśmy się kierować przy jego wyborze.
Więcej

BIOREZONATOR ZAPPER - Jan Taratajcio - wynalazca i konstruktor

12-07-2019
Jan Taratajcio jest wynalazcą i konstruktorem. Twórca biorezonatora Zapper Nunczako, domów kopułowych oraz wielu innych wynalazków. Autor książki Łańcuch Życia. lancuchzycia.pl
Więcej

ODCISKI, HALUKSY, WROŚNIĘTE PAZNOKCIE - Podolog Danuta Żuchowska

09-07-2019
Pani Danuta zajmuje się ortopodologią, badaniem wad postawy, z których wynikają zaburzenia biomechaniczne stóp. Mówi o haluksach, wrośniętych paznokciach, o odciskach i wielu innych problemach związanych ze stopami.
Więcej

CZY ZWIERZĘTA MAJĄ DUSZĘ ? - lekarz weterynarii Artur Kubiak

05-07-2019
Artur Kubiak jest lekarzem weterynarii, który w swojej praktyce stosuje różne metody leczenia zwierząt zarówno akademickie jak i niekonwencjonalne. W tym filmie pan doktor odpowiada na trudne pytania takie jak: czy zwierzęta mają duszę?
Więcej

UWOLNIENIE OD BEZSENNOŚCI - Autohipnoza dr Andrzej Kaczorowski

02-07-2019
W tym odcinku dr Andrzej Kaczorowski wprowadza nas w stan hipnozy programując umysł na dobry sen, czyli uwolnienie od bezsenności.
Więcej
1    19  20  21  22  23  24  25  26  27    31