Polska Akademia Zdrowia

iWee

Naturalne składniki

Składniki iWee w naturalny sposób mogą wpłynąć na wytrzymałość Twojego organizmy, wydajność pracy, ciała i umysłu. Mogą być wsparciem dla Twojej odporności i układu nerwowego. Receptura została oparta na bazie 21 ziół i roślin, które mają drogocenny wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka. Suplement diety został stworzony dzięki wieloletnim badaniom naukowców, lekarzy i dietetyków. Jest oparty na medycynie chińskiej i starożytnej medycynie perskiej. Wiedza zaczerpnięta z tych nauk pozwoliła stworzyć produkt, który posiada dwie właściwości. Jedna z nich mówi o prawidłowej kondycji narządów człowieka, druga dba o pokłady energii. iWee pozwala osiągnąć harmonię duszy i ciała.

Kliknij w link aby poznać szczegóły i przekonać się o wyjątkowych właściwościach.

www.iwee.pl

iWee to zbiór wyjątkowych ziół i roślin, którymi natura obdarzyła ziemię, które od zawsze były do naszej dyspozycji. Wieloletnie badania i zgłębianie wiedzy na temat ziołolecznictwa umożliwiły dobranie najważniejszych składników w takim zestawie i w takich proporcjach, które dają najlepsze efekty. Na szczególną uwagę zasługuje ekstrakt z jagód acai, które zawierają witaminy A, B, C i E. Ponadto zawiera niezwykle cenne minerały: magnez, wapń, fosfor, potas, cynk, miedź, aminokwasy, przeciwutleniacze i zdrowe kwasy tłuszczowe. Wyjątkowy skład wspiera przemianę materii, wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego, pomaga w hamowaniu procesu starzenia, a także oczyszcza nasz organizm z toksyn. Ten suplement diety przyczynia się również do lepszej kondycji układu immunologicznego. Mech irlandzki, koper włoski, tymianek i cynamon mają działanie antybakteryjne, poprawiają perystaltykę jelit, działają przeciwzapalnie… jak naturalny antybiotyk. Wszystko zawarte w eleganckiej butelce tak aby każda porcja była ucztą dla duszy i ciała.

 

Twórcą wyjątkowej receptury jest dr Sohrab Khoshbin – wybitny naukowiec i założyciel The Canadian Collage of Holistic Health w Toronto. W rozmowie dla Health&Beauty opowiada o unikalnym połączeniu iWee.

https://www.youtube.com/watch?v=PeIcyRA8Qo4&feature=youtu.be 

Co najważniejsze iWee jest produktem vegańskim, bez dodatku cukru, bez konserwantów i nie był testowany na zwierzętach.