Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

23-10-2017
Spotkanie poprowadzi dr n. med. Anna Bochenek- Mularczyk. W latach 1995-2005 pracowała w Klinice Gastroenterologii Instytutu Żywności i Żywienia. Jest współzałożycielem Centrum Badawczego Współczesnej Terapii i kierownikiem sekcji naukowej ośrodka, którego głównym celem jest rozpowszechnianie nowych form terapii. Regularnie poszerza swoje umiejętności z zakresu leczenia schorzeń o podłożu autoimmunologicznym, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych na całym świecie co umożliwia wymianę doświadczeń i kontaktów z wiodącymi ośrodkami akademickimi. Jest członkiem Towarzystwa J-elita zrzeszającego pacjentów z nieswoistymi zapalnymi chorobami jelit.
 
Webinarium odbędzie się 24.10.2017 r. o godz. 19:30. Tytuł spotkania: "Choroby autoimmunologiczne współczesnego społeczeństwa".
 
Link do konferencji "na żywo" zostanie podany 23.10.2017 r. Przypominamy, że otrzymają go aktywni Członkowie Polskiej Akademii Zdrowia w Newsletterze dedykowanym na ten dzień; zostanie także zamieszczony w grupie dyskusyjnej na facebook'u Polskiej Akademii Zdrowia.
 
Zachęcamy do aktywnego udziału w Webinarium poprzez zadawanie pytań prowadzącej.