Polska Akademia Zdrowia

Aktualności

Forum dla grupy medycznej w Polskiej Akademii Zdrowia

10-02-2016
Zapraszamy aktywnych zawodowo lekarzy medycyny i weterynarii, farmaceutów, stomatologów, fizjoterapeutów, psychologów, studentów medycyny i farmacji, naturopatów, osteopatów oraz osoby wykonujące inne zawody medyczne do współpracy.
Więcej

XXII Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

24-07-2017
Zapraszamy na XXII Webinarium z naszego cyklu.
Więcej

Kolejna rekomendacja udzielona przez PAZ

12-07-2017
Polski producent suplementów diety DuoLife.
Więcej

XXI Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

12-07-2017
Zapraszamy Państwa na kolejne - XXI Webinarium z naszego cyklu. Już dziś w imieniu naszej prelegentki - Pani Magdaleny Dorko-Wojciechowskiej -działającej w Katedrze ds. Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia - serdecznie zapraszamy!
Więcej

XX Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

06-07-2017
Zapraszamy Państwa na kolejne - XX Webinarium z naszego cyklu. Już dziś w imieniu naszej prelegentki - Pauliny Kawy -działającej w Katedrze ds. Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia - serdecznie zapraszamy!
Więcej

XVIII Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

26-06-2017
Zapraszamy na XVIII Webinarium z naszego cyklu. Spotkanie poprowadzi dr Michał Mularczyk - Szef Katedry ds Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia PAZ. Więcej o sylwetce prowadzącego: http://www.paz.org.pl/o-akademii/struktura/katedry/.
Więcej

XVII Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

19-06-2017
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na XVII Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia. Już dziś w imieniu naszego prelegenta - Pana Sebastiana Sarnowicza działającego w Katedrze ds. Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia - serdecznie zapraszamy!
Więcej

XVI Webinarium Polskiej Akademii Zdrowia

12-06-2017
Zapraszamy na XVI Webinarium z naszego cyklu. Spotkanie poprowadzi dr Michał Mularczyk - Szef Katedry ds Edukacji Społecznej na Rzecz Zdrowia PAZ. Więcej o sylwetce prowadzącego: http://www.paz.org.pl/o-akademii/struktura/katedry/.
Więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9    13